pl en de dk

Stawiamy na rozwój zarówno organizacji, jak naszych pracowników oraz liderów.

Jesteśmy firmą pracującą również na rynku międzynarodowym, dlatego pracownicy naszej firmy uczą się języka angielskiego z native speakerem. Dbając o komfort naszych pracowników zorganizowaliśmy naukę języka tak, aby odbywała się ona co tydzień w naszej salce konferencyjnej i aby lektor dojeżdżał do nas.

Każdy z pracowników przechodzi szczegółowo rozpisany program wdrożenia a następnie program rozwoju kompetencji. Dzięki temu, że na stałe pracujemy z coachem, podnosimy kompetencje osobiste oraz umiejętności współpracy w grupie, dobrze się przy tym bawiąc.

Jesteśmy organizacją uczącą się. Jesteśmy otwarci na nowe sposoby działania i próbujemy nowych możliwości. Uważamy, że nasza siła leży w umiejętnościach, które staramy się podnosić.

Bierzemy udział w warsztatach organizowanych przez zewnętrzne firmy szkoleniowe. Nasi ludzie szkolą się w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i zarządzania.

Naszym oczkiem w głowie jest project management i dlatego na 2018 rok zaplanowaliśmy 40 godzin szkolenia dla całego zespołu.

Ponieważ rozwój jest dla nas ważny, każda osoba w firmie ma możliwość kupić książki rozwojowe na koszt firmy.