CH Marywilska

CH Marywilska
CH Marywilska

CH Marywilska 44 powstało w 2010 roku w Warszawie. CH Marywilska 44 jest parkiem handlowym rozwijającym się równie prężnie jak dzielnica Białołęka, w której jest zlokalizowane.

Visualcom ceni stale rozwijającą się współpracę z CH Marywilska 44. Współpracujemy z tym klientem w zakresie obsługi reklamy zewnętrznej i oznakowania hali nieprzerwanie od 2011 roku. Inwestor postawił przed nami zadanie pokierowania projektem dostarczenia i oznakowania totemu świetlnego na działce przy ulicy Marywilskiej 44 w Warszawie, w ciągu zaledwie 60 dni kalendarzowych. Zrealizowaliśmy to zadanie z pełnym sukcesem.

Zrealizować produkcję i montaż oznakowania z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości. Zapewnić najwyższą gwarancję na dostarczony produkt dedykowany. Osiągnąć krótki termin realizacji projektu. Zagwarantować pełną odpowiedzialność i dokumentację konstrukcyjną, techniczną i technologiczną dostarczonej instalacji wielkoformatowej.
Z pełnym sukcesem w super krótkim czasie pokierowaliśmy projektem naszego klienta mając na względzie najwyższe standardy jakościowe. Skoordynowaliśmy i przeprowadziliśmy proces produkcji i montażu wielkoformatowej instalacji reklamowej z użyciem sił podwykonawców z wielu branż i przy najwyższej dbałości o normy budowlane. Dostarczyliśmy klientowi pełną dokumentację techniczną przeprowadzonego kontraktu, zwłaszcza projekty konstrukcyjne, atesty i gwarancje wszelkich wytworzonych urządzeń i konstrukcji.