IKEA

IKEA
IKEA

IKEA jest to sieć ekonomicznych sklepów meblowych znana na całym świecie. IKEA została założona przez Ingvara Kamprada w 1943 r. Nazwa powstała jako akronim od wyrazów: Ingvar Kamprad oraz Elmtaryd i Agunnaryd (farma i miejscowość, w której się wychował). Polska jest drugim po Chinach największym producentem mebli sprzedawanych w sklepach IKEA na świecie, a sam Ingvar Kamprad, obecnie jeden z najbogatszych ludzi świata, bardzo często odwiedza nasz kraj.

Visualcom, mając szerokie doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi i znając oczekiwania tak dużych odbiorców wobec kampanii marketingowych, z powodzeniem odpowiedział na potrzeby IKEA dotyczące obsługi reklamy zewnętrznej.

Skuteczne przeprowadzenie produkcji, dystrybucji, plakatowania i dokumentacji kampanii billboardowych na terenie całej Polski. Uruchomienie kampanii na nośnikach własnych klienta zlokalizowanych na parkingach z dbałością o parkujące tam samochody. Uruchomienie kampanii bez zakłócenia ruchu odwiedzających wraz z utrzymaniem skutecznej komunikacji firmy IKEA z jej klientami.
Dział Operacyjny Visualcom jak zawsze zaplanował najbardziej efektywną produkcję i dystrybucję materiałów do kilku ekip technicznych obsługujących kontrakt. Z dbałością o najwyższe standardy jakościowe zadbaliśmy o spójne i terminowe uruchomienie kampanii billboardowych IKEA w Polsce.