Ronson

Ronson
Ronson

Ronson jest firmą deweloperską, która już od 17 lat buduje mieszkania z największą dbałością o potrzeby klientów. Ronson działa kompleksowo, oddaje mieszkania nie tylko w stanie deweloperskim, ale także lokale wykończone pod okiem najlepszych profesjonalistów. Osiedla Ronsona to nowoczesne i wielofunkcyjne przestrzenie miejsce w najlepszych lokalizacjach.

Klient postawił przed nami cel zarządzenia projektem oznakowania biur sprzedaży na powstających inwestycjach we Wrocławiu oraz w Warszawie. Szczególną uwagę musieliśmy przyłożyć nie tylko do terminowości prac, ale także do ich bezpieczeństwa na terenie budowy. Istotnym interesem klienta było wizualne wyróżnienie biur sprzedaży w taki sposób, aby przyciągały one potencjalnych klientów wielu inwestycji.
Projekt rozpoczęliśmy od wykonania wizji technicznych lokalizacji powierzonych do oznakowania, następnie ustaliliśmy standardy BHP dla naszych techników, by przeszkolić w tym zakresie każdą z zatrudnionych ekip. Dzięki procedurom Działu Operacyjnego byliśmy w stanie zapewnić klientowi usługi z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo prac. Dostarczyliśmy przy tym najwyższą dostępną gwarancję na wykonaną produkcję oraz montaż.