Wiśniowski

Wiśniowski
Wiśniowski

Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. Firma wytwarza również stolarkę aluminiową i stalową, w której skład wchodzą, m.in. drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Działając od 1989 Firma WIŚNIOWSKI oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych, inwestorów oraz fachowych wykonawców.

Oznakowanie 191 tablic na terenie całego kraju rozłożonych we wszystkich regionach handlowych klienta najlepszym jakościowo materiałem reklamowym. Zastosowanie innowacyjnego i nieinwazyjnego sposobu montażu reklam, który umożliwi uniknięcie mechanicznego naruszenia tablic, a co za tym idzie ich korodowania w przyszłości, a jednocześnie zagwarantuje trzyletni okres ekspozycji wydruków.
Projekt rozpoczęliśmy od dokładnego rozpoznania potrzeb klienta, wykonaniu wizji technicznych tablic, opracowaniu standardu nośników i sporządzenia procedury unikalnego sposobu montażu banerów, a następnie przeszkolenia w tym zakresie każdej z zatrudnionych ekip. Dzięki procedurom i harmonogramowi sporządzonemu przez nasz Dział Handlowy oraz wielopoziomowym działaniom logistycznym Działu Operacyjnego byliśmy w stanie zagwarantować klientowi dostarczenie usługi w krótkim terminie, bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z dojazdem do każdej z tablic. O postępie prac klient był informowany na bieżąco wraz z dostarczeniem przez nas dokumentacji zdjęciowej. Zapewniliśmy naszemu klientowi trzyletnią gwarancję na dostarczoną produkcję i sposób instalacji wydruków, tym samym gwarantując najwyższą jakość wykonania.